Özel Ambulans Hizmetleri

ÖZEL AMBULANS HİZMETLERİ

İzmir Acil Ambulans firması olarak Hasta ve Yaralı olanların ihtiyaçları doğrultusunda alanında etkin ve genç kadrolarımız eşliğinde, son teknolojiye uygun araç ve ekipmanlarımızla İzmir merkezi ve şehirlerarası hasta taşıma kontepti ile sizlere Özel Ambulans Hizmeti vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz Ambulans Hizmetleri iki ayrı konseptte yapılmaktadır.

 • Acil yardım hizmeti
 • Hasta nakil hizmeti

ACİL YARDIM AMBULANSI HİZMETİ

Acil yardım ambulansı hizmeti; Trafik kazası, İş kazası, yaralanma veya Acil müdahale gerekentiren Tıbbi sağlık semptomlarında ihtiyacınıza cevap veren öncelikli önem sırasındaki en öncemli KIRMIZI KODLU hizmetimizdir.

7/24 Hizmet veren Acil çağrı merkezimiz özellikle ACİL YARDIM AMBULANSI talebinizde durumu en önemli kategoride ele alıp, sizden hasta hakkında en elzem bilgileri edinme sürecinde iken hızlı bir şekilde tam donanımlı Ambulans aracımızı uzman kadrolarımız eşliğinde belirtilen lokasyona sevkeder.

Sizden ilk talep edilecek bilgiler

 • Kaza veya olay ise kaza mahali adresi
 • Tıbbi Sağlık semptomu ise hastanın bulunduğu adres
 • Hastanın Adı Soyadı

 

Ambulans aracımız belirtiğiniz adrese doğru seyir halindeyken sizin çağrı merkezimize hastanın durumu ile ilgili ulaştırdığınız bilgiler aracımızdaki uzman ekibimize iletilir.

Aracımız yola çıktıktan sonra sizden talep edilecek bilgiler

 • Kazazede, Yaralı veya hastanın yaşı biliniyorsa Tıbbi geçmişi
 • Hastanın bilincinin açık olup olmadığı, nefes alıp almadığı ve kanama veya göğüs ağrısı olup olmadığı, yaralanma ise olayın detayları.

 

(Unutmayın vermiş olduğunuz bilgiler çok önemlidir bilgileri sakin ve soğuk kanlı bir şekilde vermeniz hastanın sağlık seyri için elzemdir.)

Ambulans belirtilen adrese ulaştığında uzman ekibimiz tarafından hastaya ilk müdahale yapılır ve devamında en yakın sağlık kuruluşuna doğru aracımız hızla hareket eder.

Aracımızdaki ekip gidilecek sağlık kuruluşu ile iletişime geçip hastanın yolda olduğunu ve durumu hakkında kısa bir bilgilendirme yapar ve Çağrı merkezimiz aracılığı ile hastanın yakınları ile iletişime geçilip gidilen sağlık kuruluşu hakkında bilgiler hasta yakınlarına iletilir.

Hasta sağlık kuruluşu acil servisine alındığı anda Acil servis doktorlarına hasta ile alakalı bilgilendirmeler yeniden yapılır ve Acil servisteki ilk müdahale ve hasta hakkındaki ilk gözlem hasta yakınlarına uzmanlarımız tarafından lüzumu dahilinde iletilir.

Hasta Nakil Ambulans hizmeti

İzmir şehiriçi ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiyenin dört bir noktasına Evden veya herhangi bir Sağlık kuruluşundan hastanızı alıp dilediğiniz adrese nakil hizmeti sağlıyoruz.

Nakil sürecinde gözetilerek sizinde Talebiniz doğrultusunda süreç boyunca uzman doktor hastaya refakat edebilir.

Hasta Nakil hizmeti başvurusunu bize iletişim formlarımız veya telefonla yapabilirsiniz.

Başvuru esnasında sizden talep edeceğimiz, bize iletmeniz gereken bilgiler.

 • Hastanın Adı Soyadı, Cinsiyeti ve Yaşı.
 • Hastanın Tıbbi geçmişi ve mevcut rahatsızlığı
 • Hastanın alınacağı adres bilgisi
 • Hastanın götüreleceği adres bilgisi
 • Nakil sürecinde doktor talebi olup olmaması
 • Nakil sürecine hastaya refakat edecek kişi olup olmadığı var ise onun Adı soyadı ve iletişim bilgileri.

 

Randevuda belirtilen zaman geldiğinde seyir güzergahına uygun tam donanımlı ambulans aracımız uzman ekiplerimiz eşliğinde belirtilen adresten hastanızı alır.

Hastanın sağlık durumu gözetilerek seyir hızı belirlenir ve hasta güvenli bir şekilde belirtilen hedefteki noktaya doğru yola çıkar.

Nakil süresi başlangıcından itibaren belli aralıklarla hastanın sağlık durumu yazılı bir şekilde kayıt edilir ve sağlık durumu ve seyir lokasyonu hakkında hastanın yakınlarına belli zaman peridiyotları aralığında bilgilendirme yapılır.

Hastanın nakli herhangi bir sağlık kuruluşuna yapılmış ise yol boyunca hastanın sağlık durumu hakkında tutulan Seyir Sağlık Raporu sağlık kuruluşuna yazılı bir şekilde verilir.

Hastanın sağlık kuruluşundaki ilk gözlemi hakkında gerekli bilgiler edinildikten sonra, bu bilgiler aynı şekilde hasta yakınlarına iletilir.

Devamında hastanın tekrar Nakil başlangıç noktasına nakledilmesi gerekiyorsa, Hastanın mevcut sağlık durumu hakkında hasta yakınlarına gerekli bilgiler verildikten sonra hasta yeniden güvenli bir şekilde ambulansa bindirilir.

Hasta nakil prosedürlerine uygun bir şekilde hasta yeniden güvenli bir şekilde başlangıç noktasına nakledilir, Ambulans yol seyri boyunca hastanın nabız, tansiyon, bilinç durumu hakkında ölçümler yapılarak not edilir, hastanın sağlık durumu ve araç seyir lokasyonu hakkında hasta yakınlarına gerekli bilgiler ulaştırılır.

Hasta Nakil işlemleri bitikten sonra, Nakil süreci boyunca kayıt altına alınan Seyir Sağlık Raporu nun bir nüshası hasta yakınlarına teslim edilir.

Hizmetlerimizin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız hemen bizimle  İletişime geçin

 

kalbiniz

Sağlığınız bizim için önemlidir

izmir özel ambulans izmir pcr testi İzmir özel ambulans Özel Manisa ambulans Özel Aydın ambulans Sürücülük Ronytek Bilişim kore yaşam Mavi Gizem Suruculuk.com | Sürücülük Firma Rehberi Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı